• Bizi Arayın
    0 212 217 43 00
  • Büyükdere Cad. Bengün Plaza No: 107/3
    34394 Gayrettepe - Şişli, İstanbul

Kurumsal

Hakkımızda

Marmara Kağıt ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1986 yılında Özköseoğlu Grup bünyesinde, fluting ve test liner kağıtları ile oluklu mukavva kutu üretmek üzere kurulmuştur.
Bilecik’in Vezirhan ilçesinde 33.200 m²’si kapalı olmak üzere toplam 260.000 m²’lik alana kurulan entegre tesiste yıllık 60.000 ton kapasite ile “fluting (ondüle kağıdı)” ve test “liner (yüzey kağıdı)” ayrıca, yıllık 25.000 ton kapasite ile “oluklu mukavva” ve “oluklu mukavva kutu” üretimi yapılmaktadır.
Üretim ham maddesi atık kağıt olarak tabir edilen kullanılmış selüloz ve hurda kağıtlar olan Marmara Kağıt ve Ambalaj Sanayi ve Tic A.Ş. Kağıt Fabrikası’nda Türkiye genelinde çeşitli kaynaklardan toplanan kağıtlar işlenerek kullanıma geri kazandırılmaktadır.
Müşteriden gelen talepler doğrultusunda istenilen tasarımlar hazırlanarak çeşitli ebatlarda renkli baskılı, baskısız, standart, kalıplı, özel kesimli, separatör, ara karton, tava, ondüle vb. ürünler itina ile üretilmektedir.
ISO 9000 Kalite Sertifikası’na sahip olan işletmede, alanında uzman personelin gayret ve özeniyle müşterilerin talep ve beklentileri en iyi şekilde karşılamak amaç edinilmektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrol laboratuvar analizleri yapılarak kalite güvence sisteminin gereklilikleri yerine getirilmekte, kontrol sonuçları bilgisayar ortamında saklanarak prosedürlere uygun biçimde istatistiksel analizlerle değerlendirme yapılmaktadır.
Marmara Kağıt ve Ambalaj çevre koruma bilinci doğrultusunda, kaynakları verimli kullanarak ve kalite hedefi ile anlayışından ödün vermeden, daima yenilikçi bir yol izlemektedir.
Marmara Kağıt ve Ambalaj Sanayi, 30 yılı aşkın süredir daima aynı kalitede kağıt, oluklu mukavva ve kutu üreterek “üretimde güvenilir imza” olmaya devam etmektedir.

Uzman Kadro

Satış ve pazarlama ekibimizden üretim departmanımıza ve teslimat personelimize kadar, uzman ekibimizle müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

Üstün Kalite

Marmara Kağıt kalite yönetimi ham maddeden bitmiş ürüne dek optimum standartlar sağlar. Üretim süreçlerinin sistematik takibi, başarımızın temel faktörüdür.

Uygun Fiyat

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve Türkiye'nin her yanında bulunan sadık müşterilerimiz sayesinde uygun, esnek ve kolay ödenebilir fiyat garantisi sunuyoruz.